Hacettepe Üniversitesi Felsefe Bölümü
2023 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Kep, Cüppe ve Şalların Teslimi Hakkında

Fakültemizin 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 19 Temmuz 2022 Çarşamba, 17.00-19.00 saatleri arasında Beytepe Açık Hava Tiyatrosunda yapılacaktır.

Mezuniyet töreni provası ise aynı gün (19 Temmuz Çarşamba günü) 14.00-16.00 saatleri arasında Beytepe Açık Hava Tiyatrosunda yapılacaktır.

Mezuniyet törenine mezun ya da mezun durumunda olan son sınıf öğrencilerimiz ile yakınları katılabileceklerdir.

Üniversitemiz 2022-2023 eğitim dönemi mezuniyet törenlerine katılacak öğrencilerimizin; fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarından, törenlerde kullanmak için teslim almak istedikleri kep, cübbe ve şallar (takım halinde) için Üniversitemizin Halk Bankası Hacettepe Ankara Şubesi nezdinde yer alan TR11 0001 2001 5410 0006 0003 76 iban numaralı hesabına (alıcı: HÜ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ. BŞK., açıklama: ad-soyad-tckn-cübbe bedeli) 450-TL depozito ücreti yatırıp dekontu (ATM bilgi fişleri geçerli değildir) ve ekte yer alan (Ek-1) bilgilendirme formunu fakülte, enstitü ve meslek yüksekokuluna teslim etmeleri gerekmektedir.

Törenlerin ardından, kep, cübbe ve şallarla (takım halinde ve eksiksiz) birlikte yine ekte yer alan (Ek-2) depozito iade formu doldurarak fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarına teslim eden öğrencilerimizin ücret iadeleri formda yer alan iban bilgileri doğrultusunda kendi hesaplarına gerçekleştirilecektir.
Törenlerden sonra kep, cübbe ve şallarını teslim edemeyen ya da eksik teslim eden öğrencilerimize depozito iadesi gerçekleştirilmeyecektir. Fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarından kep, cübbe ve şal satışı gerçekleştirilmeyecektir.

Kep, cübbe ve şallarını satın almak isteyen mezun öğrencilerimiz, Sıhhiye ve Beytepe Yerleşkelerinde yer alan Hacettepe Store’lardan satın alabileceklerdir. Hacettepe Store’lardan yapılan satışlar için herhangi bir banka hesabına ücret yatırılmasına gerek olmaksızın, ücret ödemeleri mağazada gerçekleştirilecektir. Hacettepe Store’lardan yapılan satışın iadesi olmayacaktır.

Fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarından teslim aldıkları kep, cübbe ve şallarını herhangi bir sebepten ötürü eksiksiz bir şekilde teslim edemeyen mezun öğrencilerimizin depozito iadesi gerçekleştirilmeyecek olup bu şekildeki mezun öğrencilere ait depozito dekontları ise bir sonraki törenler için eksilen kep, cübbe ve şalların tespit edilerek yenilerinin temin edilebilmesi için yine üst yazıyla birlikte Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına ileteceklerdir.

Ek-1 Bilgilendirme Formu
Ek-2 Depozito İade Formu